Sklep internetowy rajdowe akcesoria

Telefon: 600 099 895
Koszyk:
0,00
Home O nas › Rajdoweakcesoria.pl

Rajdoweakcesoria.pl

www.rajdoweakcesoria.pl

Sporty motorowe od zawsze są naszą pasją, więc jeżeli warkot rajdowego silnika wywołuje w Tobie taki sam dreszcz emocji jak w nas, a w Twoich żyłach również płynie wysokooktanowe paliwo, nie pozostaje Ci nic innego, jak zaprzyjaźnić się z nami i zapoznać z naszą ofertą. 

Zdobyte na odcinkach specjalnych oraz podczas kontaktów z klientami doświadczenie zaowocowało doskonałą znajomością Twoich potrzeb. To właśnie dla Ciebie importujemy z Włoch profesjonalne akcesoria rajdowe, niezbędne do uprawiania sportów motorowych: odzież, kaski, pasy, fotele czy też hans. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości artykuły, produkcji uznanych firm:

OMP, SPARCO, STILO, RECARO, EVO CORSE, OZ-RACING, QMS, SABELT.

Dodatkowo oferujemy profesjonalne narzędzia dla serwisów oraz firm zajmujących się budową aut rajdowych. Jesteśmy przedstawicielami takich uznanych marek jak: King-tony, Gedore, Walter, Abac oraz wyłącznym dystrybutorem firm: ITALCOMSRL, TECHWA.PL.

Jesteśmy otwarci na współpracę zarówno z nowymi, jak i czołowymi zawodnikami i ich zespołami z każdej dyscypliny sportów motorowych. 

Fachowa obsługa, solidność, atrakcyjne ceny oraz możliwość indywidualnego zamówienia z dostępnych na naszej stronie firmowych katalogów, to nasz kolejny atut! Dzięki nam odkryjesz nowy smak zwycięstwa… :)

Bądź gotowy na sezon rajdowy – kupuj tylko oryginalne RAJDOWE AKCESORIA.

Zapraszamy na zakupy zarówno do siedziby naszej firmy w Krakowie, w sklepie internetowym bądź na allegro!!!